Žogi un nožogojumi

Šodien žogi un nožogojumi ir kļuvuši ne tikai par teritorijas aizsardzības elementu, bet arī ieguvuši privātīpašuma teritorijas dekorēšanas funkciju. Masīvo ķieģeļu un akmens žogu vietā, par pieprasītākiem ir kļuvuši koka žogi, kas var būt harmoniski apvienoti ar dažādiem materiāliem un jebkuru arhitektūras stilu.

Viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties koka žogu un nožogojumu, ir vides draudzīgums. Mūsdienu pasaulē ikviens cenšas izmantot drošus un dabīgus materiālus. Koka žogu izvēle ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas parūpēties par savas ģimenes veselību.

Otrais svarīgākais faktors, izvēloties nožogojumu, ir aprūpes vienkāršība. Koka žogam nav nepieciešama īpaša uzmanība, kā arī, nepieciešamības gadījumā, iespējams vienkārši nomainīt bojāto dēli. Laika gaitā, lai atjaunotu žogu, iespējams nokrāsot to ar dabiskas nokrāsas krāsu vai laku. Koka žogs ir arī praktisks, jo tas kalpo kā uzticama aizsardzība no svešiem skatieniem un sliktiem laika apstākļiem, un ar labu aprūpi tas kalpos ilgus gadus.

Pastāv vairāki koka žogu veidi:

  • Vienlaiduciešžogs (klasisks variants – cieši pieguļoši dēļi bez atstarpēm, kurus var novietot vertikāli un horizontāli).
  • Sētaslatasvai štakets (tradicionālsvariants, kas var būt viegls un maksimālinecaurredzams, tiek izmantots ne tikai, lai aizsargātu, bet arī dekorētuprivātīpašumu).
  • Eglīte (dēļushorizontālimontē vienupieotra, un, laiiegūtupilnīgunecaurredzamību, tiekizmantotas īpašasstarplikas, kasnodrošinalabuventilāciju).
  • Šaha veida (dēļi tiek izvietoti no abām pusēm, šaha secībā).

Mūsu kompānija piedāvā koka žogus un nožogojumus ar 3D ornamentiem, kas atšķiras ar to unikalitāti un oriģinalitāti. Mūsu produkti ir samērā lēti. Mēs izgatavojam individuāli pielāgotus žogus ar jebkuriem izmēriem, kas ir iepriekš saskaņoti ar pircēju. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par mūsu produktu augsto kvalitāti!

Autor: