Dekoratīvi sienas paneļi uz pasūtījuma

Mūsu produktu katalogā, Jūs variet atrast daudz interesantu lietu. Bet, ja to neizdodas izdarīt, nebēdājiet! Mēs izgatavosim gan žogu, gan kokgriezumu un arī dekoratīvus sienu paneļus pēc Jūs sagatavotām skicēm.

Dekoratīvie paneļi sienām

Dekoratīvie paneļi sienām — lielisks sienu apdares  līdzeklis un tikpat lielisks instruments kā zonēt telpas. Paneļus var viegli kombinēt ar jau  esošo fonu un tie ir viegli uzstādāmi. Jūs variet izvēlēties ne tikai  no mūsu plašā kataloga klāsta, bet arī izveidot savu unikālo dizainu. Ir ideja kā izveidot unikālu dizainu bērna istabā, bet nevariet atrast piemērotu sienu apdari? Sūtiet mums savu ideju, un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties pareizo materiālu, un pastāstīsim visu Jums nepieciešamo informāciju!

Koka žogi

Šodien žogs reti kur vairs pilda aizsargājošu funkciju, bet drīzāk ir teritorijas izgreznojums. Ja no visiem gatavajiem variantiem Jūs nevarat atrast sev īsto, mēs būsim priecīgi  Jums palīdzet izveidot to, kas Jums ir nepieciešams. Vēlaties  žogu ar dabas motīviem, kas ir harmonijā ar Jūsu dārzu vai stingriem ģeometriskiem rakstiem, kas noteikti nebūs Jūsu kaimiņiem? Sūtiet mums savas skices vai zīmējumus, un mēs izgatavosim Jums skaistu žogu pēc pasūtījuma!

Dekors

Arvien grūtāk paliek atrast patiešām oriģinālu un teicamu dekoru telpās vai virtuvē? Izveidojiet tos paši! Mēs izgatavosim visdažādas sarezģītības pakāpes kokgriezumus: burtus, plāksnes, pamatnes balvām un krūzēm un daudzam citam. Ja jums ir idejas, īstenojiet tās izmantojot Gravtex!

Plašāku informāciju par materiāliem, ražošanas procesiem un izmaksām sazinieties ar mūsu operatoru.