no-photo

Dekoratīvie griezti koka paneļi: Māksla un Praktiskums

16.10.23
Dekoratīvie griezti koka paneļi: Māksla un Praktiskums Dekoratīvie griezti koka paneļi ir viena no vecākajām un vērtīgākajām mākslas un dizaina izpausmēm, kas cilvēces vēsturē tiek izmantoti, lai izdaiļotu interjeru un radītu neaizmirstamu vizuālo efektu. Šie paneļi ir kļuvuši par vērtīgu interjera elementu dažādās kultūrās, un to estētiskās un praktiskās vērtības ir nesamazinājušās gadsimtu gaitā. Šajā … Turpināt lasīt "Dekoratīvie griezti koka paneļi: Māksla un Praktiskums"
no-photo

Gravtex Ltd ar partneriem un RVT vienojas par aktuālu metodisko materiālu kopīgu izstrādi

20.09.21
Rīga, 16.septembris. Šodien Profesionālās izglītības kompetences centrā “Rīgas Valsts tehnikums” (RVT) trīs Latvijas uzņēmumi parakstīja sadarbības līgumu ar izglītības iestādi, vienojoties par iesaisti vispusīgā augsti kvalificētu speciālistu sagatavošanā  atbilstoši ekonomikas Zaļā kursa un Eiropas Savienības izvirzīto klimata mērķu sasniegšanai. Vienošanās paredz uzņēmēju līdzdalību jaunu profesionālās izglītības programmu, kā arī atbalstu aktuālu metodisko materiālu izstrādē, zināšanu … Turpināt lasīt "Gravtex Ltd ar partneriem un RVT vienojas par aktuālu metodisko materiālu kopīgu izstrādi"
no-photo

Lauku Avīze par Gravtex Ltd

12.08.20
Gravtex Ltd apciemoja “Lauku Avīzes” žurnālists Ilmārs Randers. Saturīga iepazīšanās un saruna par dzīvi un biznesu Latgalē.
no-photo

? “Vieta nav svarīga, ja ir lieliska ideja!”

12.08.20
Ltd ” Gravtex ” ir Latgales uzņēmums, kurš rada unikālus kokapstrādes izstrādājumus. Kā atrast sava produkta nišu? Tā saka ALTUM. Par koka paneļiem, žogiem, biznesa ideju. Skaties arī ko rāda par mums “Altum” . Te ir atbalsts Tavai idejai www.altum.lv

SIA Gravtex dodas uz izstādi MosBuild 2019 !

28.03.19
  SIA Gravtex piedalās LIAA kopstendā izstādē MosBuild 2019, kas norisināsies Maskavā 02.-05. aprīlī. MosBuild 2019 ir lielākā starptautiskā būvniecības un apdares materiālu izstāde Krievijā, kas piedāvā iespēju izvēlēties celtniecības un apdares materiālus no visplašākā Krievijas un ārvalstu ražotāju un izplatītāju piedāvājuma . Esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu stendu E303 Pavilion 2, Hall 5.

SIA Gravtex dodas uz izstādi NY!

07.08.18
12.-15.augustā, sadarbojoties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru,  SIA Gravtex piedalās izstādē Ņujorkā! Laipni lūdzam visus interesentus mūsu stendā Nr. 2562, kur būs iespēja tikties ar Gravtex komandu, kā arī apskatīt mūsu produkciju!

Žogi un nožogojumi

16.05.18
Šodien žogi un nožogojumi ir kļuvuši ne tikai par teritorijas aizsardzības elementu, bet arī ieguvuši privātīpašuma teritorijas dekorēšanas funkciju. Masīvo ķieģeļu un akmens žogu vietā, par pieprasītākiem ir kļuvuši koka žogi, kas var būt harmoniski apvienoti ar dažādiem materiāliem un jebkuru arhitektūras stilu.

“Gada inovatīvu produktu/pakalpojumu ieviesējs” – SIA “Gravtex”

11.05.18
Konkurss „Rēzeknes novada uzņēmums” ir viens no uzņēmējdarbības atbalsta pasākumiem, ko īsteno Rēzeknes novada pašvaldība, lai veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti. SIA “Gravtex” ir atzīts par labāko nominācijā “Gada inovatīvu produktu/pakalpojumu ieviesējs” ar jaunu produktu- dekoratīviem sienu paneļiem un interjera dizaina dekoriem, kas tiek novērtēti gan Latvijā, gan citās valstīs.

Sienu paneļi

09.05.18
Mūsdienās sienu paneļi ir plaši pieprasīti dažādu telpu dekorēšanai. Šobrīd ir vairāki paneļu veidi, piemēram, MDF, KŠP, kokskaidu plāksnes (DSP), PVC, 3D paneļi, plastmasas, stikla un koka paneļi, kas izgatavoti no koka, cinkota alvas, alumīnija, vienkāršā un nerūsējošā tērauda, kā arī no kompozītmateriāliem.